Ubytování na dotek vodní přehrady Lipno

stavěné srdcem pro naše hosty

Dotek přírody & komfort

koncept
chalet rakousko

Rezidence Kupec v obci Frymburk u vodní nádrže Lipno představuje nadstandardní ubytování u „jihočeského moře“. Ubytujeme vás ve 13 útulných a rozmanitě zařízených apartmánech.

o Rezidenci Kupec

Apartmány na břehu Lipna
Rezidence Kupec

Rezidence Kupec ve Frymburku je jedinečný třípatrový apartmánový komplex zasazený do malebné přírody Jižních Čech, věrohodně připomínající koncept alpského horského ubytování chaletového typu. Nachází se v obci Frymburk, přímo na břehu vodní nádrže Lipno v malé zátoce a nabízí kouzelný pohled na vodní hladinu a okolí i báječný pobyt na soukromé pláži.

Rezidence Kupec u vodní nádrže Lipno představuje nadstandardní ubytování u jihočeského moře. Ubytujeme vás ve 13 ti útulných a rozmanitě zařízených apartmánech, které splňují vysoké standardy, mezi které můžeme jmenovat např. Wi-fi, klimatizaci, stropní ventilátory a plně vybavenou kuchyň. V podkrovních wellness apartmánech vás překvapí hydromasážní vířivé vany a minibar. Ze všech apartmánů se můžete kochat blyštivou hladinou nádrže Lipno, šumavskými vrcholky a romantickým městečkem Frymburk. Pro naše hosty je připravené také venkovního ohniště a letní kuchyně s grilem u vody. Dalším příjemným bonusem je naše soukromá pláž. Součástí našeho komplexu je vlastní parkoviště a hobby sklady.

Rezidence Kupec se nachází přímo na vyhlášené páteřní lipenské cyklostezce pod Ski areálem Frymburk a kaplí Svatá Marta. V blízkém okolí našeho apartmánového komplexu se nachází ski areál Lipno, wellness a saunový svět, obchody i restaurace. Kousek za hranicemi můžete navštívit také ski areály Sternstein a Hochficht.

2020

V roce 2020 jsme stihli dokončit hrubou stavbu naší rezidence.

2021

Kouzelná zima roku 2021 otestovala kvalitu naší rezidence a první budoucí hosté si mohli rezidenci prohlédnout ze zamrzlé hladiny Lipna.

2022

Tento rok už se nesl ve znamení dokončovacích prací, práci v interiérech a plánech do budoucna na okamžik spuštění provozu.

2023

Většina apartmánů je již kompletně hotová a práce probíhají především na doladění detailů na pláži a rezidenčním fitness & wellness v přilehlé budově.


Možnosti v areálu

Rezidence Kupec
wellness, fitness, pláž a mnohem více

ZÁZEMÍ PRO OKAMŽIKY, PŘI KTERÝCH SE PLNÍ SNY

Pro naše hosty máme v rámci areálu připravené zázemí, které neustále rozvíjíme a jediným cílem je vaše spokojenost.

V rámci pobytu mohou naši hosté využívat rezidenční parkovací stání, hobby sklady pro sportovní vybavení, mycí boxy pro cyklisty, wellness a fitness zónu, soukromou pláž, prádelnu s žehličkou a žehlícím prknem, venkovní ohniště a letní kuchyně s grilem u vody.

Naším cílem bylo vytvořit prostor, ve kterém se budete cítit jako doma

Při vytváření našich apartmánů jsme se inspirovali autentickým rakouským chaletovým stylem, který je proslulý svou rustikální elegancí a příjemnou atmosférou. Každý apartmán disponuje špičkovým dřevěným obkladem a kamenem, které vytvářejí teplo a charakter. Kombinace tradičních prvků s moderním designem zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi tradicí a luxusem.

Náš hlavní cíl je zajistit Vaše maximální pohodlí a spokojenost. Každý apartmán je prostorný a plně vybaven nejmodernějšími zařízeními a prvotřídním vybavením. Při navrhování interiérů jsme dbali na každý detail, abychom Vám poskytli prostor, ve kterém se budete cítit jako doma.

cs_CZ
Loading...